Pro nováčky

Vítáme mezi námi všechny nováčky!!!

Přijďte mezi nás

Holky - každou středu od 16:30 do 18:00 v klubovnách Na Křemelce(za zimním stadionem, vchod od řeky)
Kluci - každou středu od 17:00 do 18:30 v klubovnách Na Křemelce(za zimním stadionem, vchod od řeky)

Co Vám můžeme nabídnout?
Aktivní a zajímavé trávení volného času, spoustu nových kamarádů,
praktické dovednosti a spoustu zážitků ...Scházíme se jedenkrát týdně ve Skautském domě, kde každý oddíl má svou vlastní klubovnu, kde trávíme čas hlavně v zimních měsících.Většinou jedenkrát do měsíce máme nějaký výlet (celovíkendový nebo jen na sobotu). V zimě jezdíme lyžovat (či bobovat) na Šumavu, přes rok pak na víkendové výpravy na skautské chaty (většinou po Jihočeském kraji).V létě trávíme 14 dní na skautských táborech v podsadových stanech, s etapovou hrou, při zpívání u táboráku, při hrách v lese či při dovádění ve vodě... (pozn. autora - dle zhodnocení trhu, jsou naše tábory jednoznačně nejlevnější!!)

V čem jsme jiní než ostatní?

V oddíle se všichni dobře známe (tábory jsou proto pak spíše rodinného typu), lépe tím vyzdvihujeme dobré vlastnosti všech členů a u každého pak dbáme na potlačení všech špatných vlastností a dodržování "fair play".Umožňujeme všem dostat zajímavou příležitost k objevování svý schopností při různých hrách, úkolech či organizaci a přípravě akcí pro mladší členy.Mnoho odrostlých členů dodnes vzpomíná na příhody z táborů či jiné, často se dodnes schází party členů z některých oddílů (přesto, že dnes to jsou již zaměstnaní dospělí lidé).Přijďte se k nám podívat, všechny zájemce rádi vítáme v našich oddílech!